כיום, התקנה של רשתות נגד יתושים, במיוחד בארצנו החמה, היא חלק בלתי נפרד מאיכות ונוחות השהות בבית או המשרד.

מעוניינים להחליף את הרשתות הקיימות אצלכם בבית או במשרד ברשתות חדשות וטובות יותר? הרשתות נגד היתושים שאצלכם בבית נקרעו ואתם מחפשים פתרון מתאים, ומבלי להחליפן בחדשות? אם כן, שירותי התקנה ותיקון רשתות נגד יתושים הם המענה המתאים לכם ביותר, שירות המוצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. את הרשתות נגד יתושים אפשר למצוא כיום כמעט בכל בית וגם במשרדים רבים. הן מונעות את כניסתם של יתושים ומעופפים אחרים ומאפשרות לנו ליהנות ממרחב נעים יותר. במקרים בהם הרשת נקרעת או במקרים בהם מדובר ברשת ישנה מאד, אפשר להחליף אותה באחרת, חדשה. אפשר לעיתים לתקן את הרשת הקרועה באופן עצמאי, אולם מומלץ לפנות אל המומחים בתחום כדי ליהנות מפתרון באיכות גבוהה.

רשתות נגד יתושים ניתן להתקין בכל סוג חלון, אולם לעיתים יש לבחור ברשת הכוללת מנגנון מיוחד, כדי שזו תתאים בצורה הטובה ביותר אל החלון ואל המפתח עצמו. ישנם היום לא מעט פתרונות מתקדמים המאפשרים להתאים את הרשת באופן מקסימאלי ומדויק אל החלון הקיים ובכך מאפשרים לכל אחד ליהנות מיתרונותיה הרבים.
את הרשתות אפשר להתקין בכל אחד מחדרי הבית ואף רצוי מאד. הדבר נכון גם לגבי חדרי הרחצה והשירותים, שעשויים למשוך אליהם לא מעט יתושים, זבובונים ומעופפים אחרים.

כמו כן, בדומה לכל מוצר אחר, עלות הרשת נגד יתושים מושפעת מפרמטרים שונים. עלות הרשת נקבעת בהתאם לפרמטרים כמו: איכות הרשת וגם הסוג שלה, גודל וממדי הרשת עצמה, ההכנות הנדרשות כדי להתקין אותה וגם סוג הפרזול הקיים. רשת איכותית נגד יתושים תעלה יותר מרשת פשוטה. רשת גדולה למפתח רחב תהיה יקרה יותר בהשוואה לרשת המיועדת לחלון קטן יחסית.

סוגי הרשתות השונים וההבדלים ביניהם:

רשת רגילה – רשת רגילה הינה הרשת הסטנדרטית נגד יתושים ומאפשרת הרכבה על מגוון רחב של סוגי חלונות. הרשת עשויה להיות צפופה הרבה יותר מרשתות אחרות ובכך גם לחסום את כמות האור החודרת מבעדה.
רשת שקופה – מיועדת בעיקר לאלה המעוניינים מצד אחד בפתרון אסתטי, שאינו בולט מדי לעין, אך מצד שני רוצים גם למנוע את כניסתם של יתושים ומעופפים אחרים.

ההבדל העיקרי בין רשת רגילה לרשת שקופה הוא צפיפות הרשת עצמה. בכל מקרה, חשוב לבחון את הצרכים הקיימים ובהתאם להחליט באיזו רשת נגד יתושים מעוניינים.

רשת גלילה – רשת הניתנת לגלילה מטה ומעלה באמצעות ידית. הרשת נמצאת בתוך מסילת אלומיניום כך שניתן להסתיר את הרשת במידת הצורך. ההתקנה שלה פשוטה ומתאימה לכל מידת חלון.

רשת הזזה – רשת המשמשת כחלון הזזה נוסף ומתאימה לחלונות הזזה מאלומיניום. הרשת יכולה להיות פתוחה בצורה חלקית או מלאה.

ניקוי רשתות נגד יתושים

כדי לשמור על הרשת לאורך זמן, מומלץ לדאוג לנקות אותה אחת לתקופה. כדי לנקות את הרשת בצורה יעילה, יש להוציא אותה מהמסילה ולנקות אותה באמצעות מטלית לחה. אפשר גם להיעזר במברשת רכה או אפילו בשואב אבק קטן כדי לשאוב את האבק והלכלוך שנוטים להצטבר בנקודות מסוימות על גבי הרשת.

כיצד לבחור בעל מקצוע

לפני שפונים לבעל מקצוע לתיקון או להתקנת רשתות נגד יתושים חשוב לבדוק כמה פרמטרים עיקריים: ראשית, מהו ניסיונו של בעל המקצוע בתחום זה ומהי הכשרתו. פנייה לחברות המתמחות בהתקנה ובתיקון של רשתות היא הדרך הנכונה לעשות זאת. אסור להתפשר ומומלץ לפנות אך ורק אל המקצוענים בתחום. במידה ובוחרים להתקין רשתות, בין אם בשל המעבר לבית חדש או בעקבות שיפוצים, מומלץ לבדוק סוגים שונים של רשתות נגד יתושים וגם לזכור שמדובר בטווח מחירים רחב. מחיר ההתקנה תלוי בגודל הרשת וגם באיכות שלה, הוא תלוי במפתח הקיים ובמידת מורכבות ההתקנה. מומלץ שלא להתפשר ולהסתפק ברשת פשוטה כי אם לבחור ברשת איכותית, כזו שתחזיק מעמד זמן רב.

trisim4 המתמחה בתיקון ובהתקנה של תריסים ורשתות נגד יתושים, ישמחו לסייע לכם ולעזור לכם בבחירתה של הרשת. במידה ואתם מעוניינים בתיקון בלבד, יגיע אליכם איש מקצוע מטעמה של החברה ויבצע את התיקון, תוך התייחסות למצבה של הרשת עצמה.