השוק מציע לנו כיום מגוון רחב של תריסים, המגיעים בעיצובים, בסגנונות שונים ובסוגים שונים. התריסים, שמהווים פתרון הצללה יעיל מאד, משמשים גם כאלמנט דקורטיבי, שאותו ניתן לשלב בכל אחד מחדרי הבית או המשרד. התריסים עוזרים לשלוט בכמות האור הנכנסת וגם מציעים פרטיות מלאה לשוהים בחדר. ניתן למצוא כיום מספר סוגים שונים של תריסים ופתרונות הצללה נוספים לבית. הנה כמה מהם:

תריסים חשמליים:

הם נחשבים לאחד הפיתוחים הפופולאריים כיום ולא בכדי. את התריסים החשמליים, הכוללים מנגנון חשמלי, מנוע מיוחד, המפעיל אותם בלחיצת כפתור, ניתן להתקין בכל חלון. הם מגיעים במידות שונות ולכן מתאימים לגדלים שונים של פתחים, ואף ניתן למצוא אותם בעיצובים מיוחדים. אחד היתרונות הבולטים שבתריסים החשמליים היא קלות השימוש והתחזוקה שלהם. אפשר לפתוח ולסגור אותם בלחיצת כפתור אחת וגם לשלוט בכמות האור הנכנסת דרכם. תריסים אלה נחשבים לפונקציונאליים מאד, הם אסתטיים ותורמים לא מעט למראה הכללי של החדר.

גם כאן ניתן להבחין בין הסוגים השונים –

תריסי גלילה חשמליים מעניקים בידוד מיטבי לכניסה של אור. הם מעניקים אטימות לחללים ומאפשרים שליטה בכמות כניסת האור והאויר.

תריסים חשמליים גלילה משולבת רפרפת מופעלים באמצעות מנוע חשמלי, בניגוד לתריסי גלילה ידניים המופעלים באמצעות חבל בלבד או מנואלה, וניתנים להרכבה גם כתריסי גלילה וגם כתריסי רפפה וכך מאפשרים חדירת כמות רבה יותר של אויר ואור לחלל החדר.

תריסי גלילה:

תריסים אלה, וכפי שניתן להסיק משמם, ניתנים לפתיחה על ידי גלילתם. את תריסי הגלילה אפשר להפעיל באופן ידני, בעזרת שלט או באופן חשמלי. קל מאד לפתוח ולסגור אותם וגם ניתן לשלוט על כמות האור הנכנסת. אפשר למצוא אותם בעיצובים ובסגנונות שונים וכן גם בדרגות הצללה שונות. הם מתאימים לכל פתח, לחלונות גדולים מאד וגם לחלונות קטנים. קל לנקות מאד לנקות אותם והם מציעים מענה נהדר לכל מי שמחפש איכות ויופי במוצר אחד.

תריסי הזזה רפרפת:

תריסים אלו מאפשרים חדירה רבה יותר של אור לחלל החדר מכיוון שהם מסתובבים על ציר אופקי ובנוסף מגיעים בסוגים שונים של סוגי שלבים – שלבי פלסטיק ושלבי אלומיניום  וכך ניתן להתאימם לסגנון העיצובי של החלל וכמו כן לדרישות הייחודיות של כל חדר.

בחברת trisim4u מציעים לכם מגוון רחב של תריסים בהתאמה מלאה. תוכלו למצוא תריסים לבית או למשרד, תריסים מסוגננים ואיכותיים מאד.