העובדות מראות שתריסי גלילה חשמליים נחשבים לאהובים מאד על הצרכן הישראלי. אלו הם תריסים אשר פותחים באמצעות גלילה שלהם, בין אם זו נעשית בצורה ידנית, באמצעות שלט או בדרכים אחרות. התריסים פשוטים מאד לפתיחה, לסגירה ולשליטה, מגיעים בשלל עיצובים וסגנונות ומציעים תחזוקה נוחה ולרוב גם מינימלית.
התמונה הופכת למורכבת יותר כאשר מבינים כי תריסים אלה אינם חפים מבעיות, אחוז ניכר מהן מצריך גורם מקצועי באמת שיטפל בהן.

התקלות האפשריות בתריסי גלילה ידניים

תריסי גלילה ידניים, כאמור, נחשבים לסוג נפוץ מאד של תריסי גלילה. הם נחשבים לזולים יותר מאשר אלה החשמליים, פשוטים עוד יותר להתקנה ומציעים מנגנון תפעול פשוט. אחוז ניכר מהבעיות המאפיינות אותם נוגע לרצועה המחברת את התריסים, ואשר עלולה להיקרע עקב שימוש ממושך או לא נכון. רצועה שיוצאת ממקומה עלולה להיות מנת חלקם של אנשים המתבססים על תריסים אלה, כאשר הפתרון (לרוב, החלפה של הרצועה) צריך להיות מסופק על ידי חברה מקצועית. יש לשים לב לכך שכל אחת מרצועות התריס עלולות להינזק, כולל אלה העליונות.

סוג אחר של תקלות נוגע לרכיבים האחרים המרכיבים את התריס, חלקם הגדול עדין בכל קנה מידה. הקפיץ בתריסים אלה עלולה להינזק, ומכאן לא מעט מצבים הפוגעים בתפקוד התריסים: חבל רפוי, למשל, או כזה המסתלסל סביב עצמו. כמובן שבדומה לכל תריס אחר, ייתכנו תקלות נקודתיות במסילות התריס, בכל אחד מהשלבים שלו ועוד. חלק מהתקלות ניתן לפתור בצורה פשוטה יחסית, בעוד אחרות חייבות לכלול בתוכן פנייה למומחים.

אז איך מתחילים?

תיקון תריסי גלילה ידניים חייב להתבצע על ידי חברה המנוסה בתיקון תריסים כמכלול, אך עם התמחות מיוחדת במתן פתרונות עבור תריסי הגלילה למיניהם. חשוב לבחור בצוות מיומן של אנשי מקצוע, שיוכל לאבחן את התקלה בשטח, להמליץ על פתרון אפשרי (לרוב, תיקון או החלפת הרכיב התקול) ובכך למעשה להחזיר את התריס לתפקוד מלא.

באמצעות פנייה לחברת ויקטור תריסים, תוכלו לקבל שקט נפשי של ממש. לחברה ניסיון רב ומקצועיות מקסימלית בתיקון תקלות תריסים בכל רמות המורכבות, תיקון הנעשה בפרק הזמן המהיר ביותר האפשרי ותמורת מחיר נוח.